header
header

Firma TL-DESIGN działa od 2011 roku. Specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania CAD dla branży opakowań z tektury falistej oraz kartonu.

Oferowane oprogramowanie jest wynikiem połączenia pasji programowania z doświadczeniem, zdobytym podczas projektowania opakowań. Wspomaga pracę zarówno konstruktorów, jak i handlowców. Zaufało nam już ponad 130 firm z Polski i zagranicy. Dzięki przystępnej cenie z naszego oprogramowania korzystają firmy zarówno duże, jak i małe rodzinne przedsiębiorstwa.

Od 1991 roku jako programista miałem okazję poznać języki programowania:

  • - Atari Basic (1991)
  • - Commodore Basic (1992)
  • - Asembler mikroprocesora 6502 (1994)
  • - Turbo Pascal (1997)
  • - C++ (1999)
  • - Asembler procesorów firmy Intel linii 80x86 (2004)
Oczywiście wspomniane komputery 8-bitowe (Atari 130XE i Commodore C-64) to dziś "archaiczny" sprzęt i pisanie dla nich programów należy traktować jako hobby. Jednak poznanie asemblera ich procesora pozwoliło na poznanie problematyki tworzenia algorytmów, a przede wszystkim nauczyło optymalizacji kodu pod względem wykorzystania czasu procesora oraz pamięci. Obecnie wszystkie moje programy są pisane w języku C++.

Na indywidualne zlecenie mogę napisać dowolny program, który ułatwi codzienną pracę. Wszystkie żmudne obliczenia, które kiedyś zajmowały mnóstwo czasu, a w dodatku nie należały do przyjemnych i interesujących zadań, od dziś może wykonywać za Państwa komputer. Zaoszczędzony w ten sposób czas można wykorzystać na bardziej kreatywną pracę, co na pewno pozytywnie wpłynie na rozwój Państwa firmy.

Proszę skontaktować się ze mną. Po zebraniu niezbędnych informacji wspólnie ustalimy, jakie rozwiązanie będzie odpowiednie dla Państwa firmy.

Zapraszam do współpracy!

Tomasz Lewandowski